Skip to Content

Zapach do WC: sprytny sposób na odświeżenie toalety

Istnieje wiele czynników, które wpływają na komfort i przyjemność korzystania z toalety. Czystość, estetyka, wygoda – to wszystko ma znaczenie, ale jednym z najważniejszych aspektów, który może sprawić, że toaleta stanie się przyjemniejszym miejscem, jest zapach. Zawieszki WC mogą mieć ogromne znaczenie dla ogólnej atmosfery w toalecie, a także dla uczucia świeżości i czystości.

Zapach do muszli bezkołnierzowej w formie żelu

Muszle bezkołnierzowe stały się niezwykle popularne ze względu na swoje nowoczesne wzornictwo i łatwość utrzymania w czystości. Jednakże mogą być one równie podatne na zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów. W celu zapewnienia czystości w tego typu muszlach można skorzystać z żelu do czyszczenia toalet Bref ProNature o przyjemnym zapachu mięty i eukaliptusa lub grejpfruta.

Natomiast żele Bref Power Aktiv nie tylko czyszczą WC, ale zapewniają jednocześnie efekt odświeżacza powietrza. Odkryj aż trzy nuty zapachowe: cytrynowy, kwiatowy oraz morski!

Młoda kobieta pijąca kawę siedząc na krawędzi wanny.
Zapach do WC do świetny sposób na stworzenie przyjemnej atmosfery w toalecie.

Zapach do WC w formie zawieszek

Zawieszki do muszli klozetowej są popularnym i praktycznym rozwiązaniem, które pomaga w utrzymaniu przyjemnego zapachu w toalecie. Te niewielkie, wiszące zawieszki są łatwe w użyciu i skuteczne w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów. Dostępne są w różnych wariantach zapachowych, umożliwiając wybór, który najlepiej odpowiada indywidualnym preferencjom.

Zawieszki Bref Brilliant Gel występują w kilku wariantach zapachowych: wiosenny deszcz, ocean arktyczny oraz magiczna bryza. Przenieś swoją toaletę w nowy wymiar czystości!

Z kolei zawieszki Bref Spa Moments zapewniają skuteczne czyszczenie oraz relaksujący, długotrwały zapach, dzięki któremu poczujesz się w toalecie jak w SPA.

Zawieszki WC są wygodne w stosowaniu, ponieważ można je łatwo umiejscowić  lub zawiesić na do krawędzi muszli klozetowej. Ich kompaktowa konstrukcja sprawia, że są dyskretne i nie przeszkadzają w korzystaniu z toalety. Wystarczy wyjąć zawieszkę z opakowania i umieścić ją w odpowiednim miejscu przepływu wody podczas, spłukiwania Zawieszki WC uwalniają kompozycje zapachowe podczas każdego spłukiwania, zapewniając przyjemny aromat przez długi czas w całej toalecie.

Przeczytaj nasz artykuł, aby poznać jeszcze więcej sposobów na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z toalety.

Dłoń w żółtej rękawicy myjąca WC.
Zapach do WC pozwoli zachować czystość i higienę.

Odświeżacz do muszli klozetowej zatrzymujący zapachy

Produkty z serii Bref Color Aktiv+ z technologią odor stop, tworzą barierę ochronną na powierzchni wody, która skutecznie zatrzymuje nieprzyjemne zapachy. Jednocześnie zawieszki te skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia z muszli klozetowej!

Odkryj aż cztery warianty zapachowe: eukaliptus, cytrynę, świeże kwiaty oraz zapach morski.

Pamiętaj, że aby zachować świeży zapach w toalecie na dłużej, należy właściwie zadbać o jej czystość i higienę. Na szczęście z produktami Bref to naprawdę łatwe! Na przykład nowy Bref Bathroom skutecznie usuwa kamień oraz osady z mydła i wody!

Domowe sposoby na przyjemny zapach w toalecie

W internecie znaleźć można wiele domowych sposobów na przyjemny zapach w WC. Olejki eteryczne, ziołowe woreczki zapachowe, czy sok z cytryny mogą być świetnym rozwiązaniem. Pamiętaj jednak, że jedynie użycie profesjonalnych produktów pozwoli zachować perfekcyjną czystość i higienę. Poza tym możesz mieć także pewność, że tego typu produkty są bezpieczne dla ceramiki i nie doprowadzą do powstania żadnych zacieków, czy odbarwień.

Więcej porad na temat sprzątania

  • Spieszysz się? Nie czekaj! Już teraz dowiedz się, jak szybko wyczyścić toaletę

  • Zagraj w zielone i spraw, aby Twoja łazienka zapachniała wonią kwiatów

  • Przed Tobą poważne zadanie? Zajrzyj do naszego poradnika na temat czyszczenia silnie zabrudzonych toalet!