Skip to Content

FAQ

Kostek do WC używa się w celu zachowania czystości i świeżości toalety. Zapobiegają osadzaniu się kamienia w muszli, zwalczają brud, a dzięki regularnemu uwalnianiu aktywnych składników przy każdym spłukaniu, w toalecie unosi się przyjemny zapach.
Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt czystości i świeżosci, użyj dodatkowo płynu do czyszczenia Bref WC. Pozostaw go w muszli na 15 minut. Pomiędzy gruntownym sprzątaniem używaj kostek Bref WC, aby mieć pewność, że Twoja toaleta pozostaje czysta i świeża po każdym spuszczeniu wody.

Power Aktiv to zawieszka stała. Dzięki jego wyjątkowej 4-funkcyjnej formule, Bref Power Aktiv zapobiega osadzaniu kamienia, produkuje czyszczącą pianę, chroni przed brudem i zapewnia wyjątkową świeżość w toalecie.
Po prostu umieść produkt w muszli toaletowej w zasięgu strumienia wody i ciesz się czystością i świeżością toalety przy każdym spłukiwaniu!

Duo-Aktiv to zawieszka wypełniona płynem. Dzięki dwóm pojemnikom łączy ona w jednym produkcie działanie środka do czyszczenia toalet oraz odświeżacza.
Niebieski pojemnik zawiera środek czyszczący, który zwalcza kamień i brud; prawy pojemnik zawiera przyjemny zapach, który odświeża toaletę przy każdym spłukaniu. Ciesz się mocąświeżości i zapachu z Duo-Aktiv przy każdym spłukaniu!

Bref Power Aktiv Wzmocnienie Zapachu wykorzystuje unikalną technologię Bref. Umieszczony wewnątrz wkład zawiera 40% zapachu więcej niż jego zewnętrzna powłoka. Dzięki nowemu systemowi, Bref Power Aktiv Wzmocnienie Zapachu utrzymuje dużą intensywność zapachu przez cały czas korzystania z produktu. W rezultacie toaleta pozostaje świeża od pierwszego do ostatniego spłukania.

Średnio, każdy z tych produktów wystarcza na 250 spłukań, co daje 4 tygodnie. Oczywiście czas wymywania się kostki Bref zależy od rodzaju toalety i zmienia się w zalezności od ciśnienia wody, strumienia wody i częstotliwości korzystania z ubikacji.

Kulki mogą wypłukiwać się nierównomiernie za względu na rodzaj strumienia wody oraz ustawienie produktu w muszli. Należy zawsze upewnić się, że kostka Bref WC jest ustawiona pionowo i cała znajduje się w zasięgu strumienia wody.

Należy zawsze upewnić się, że zawieszka Bref WC jest ustawiona pionowo i cała znajduje się w zasięgu strumienia wody.

Niebieski osad można usunąć bezpośrednio za pomocą czystej wody. W przypadku wysuszonych niebieskich przebarwień można je usunąć za pomocą detergentu do czyszczenia metalu, np.. Sidol Metal.

Woda wodociągowa zawiera sole wapnia, żelaza i magnezu. Kiedy woda paruje, tworzą one osad na powierzchni muszli. Ten osad mineralny, zwany również kamieniem, ułatwia osadzanie się tysiącom drobnoustrojów, które tworzą błonę biologiczną. Obszar pod krawędzią muszli to miejsce, gdzie przepływa najwięcej wody. W tych wilgotnych warunkach błona biologiczna rozwija się z łatwością. Właśnie dlatego tak ważne jest, by czyścić toaletę regularnie i dokładnie. Środki czyszczące Bref posidają właściwości do zwalaczania tych problemów, zapewniając czystość i świeżość toalety. Są łatwe w użyciu i ergonomicznie ukształtowane, by z łatwością sięgać pod obrzeże muszli.

Brud poniżej linii wody to brud, który gromadzi się w muszli toaletowej i w syfonie.
Osad z drobnoustrojów i bakterii to inaczej błona biologiczna. Błona ta może z łatwościa rozprzestrzeniać się i zanieczyszczać również inne powierzchnie. Dlatego właśnie tak ważne jest regularne czyszczenie toalety.
Do jej czyszczenia używaj raz w tygodniu środka czyszczącego Bref WC. Pozostaw płyn w ubikacji na 15 minut, a następnie spłucz.
Pomiędzy sprzątaniem używaj zawieszki Bref WC, aby utrzymać czystość i świeżość przy każdym spłukiwaniu.

Do regularnego utrzymywania toalety w czystości stosuj środek czyszczący Bref WC, pozostawiając go na 15 minut. W celu usunięcia ciężkich zabrudzeń i gruntownego sprzątania pozostaw Bref 6x Effect w muszli na całą noc.
Aby zapobiec dalszemu osadzaniu się brudu oraz w celu zachowania świeżości w toalecie, pomiędzy sprzątaniem używaj Bref Power Aktiv.

Zaleca się założenie rękawic ochronnych. Jeżeli produkt wejdzie w kontakt ze skórą, należy zmyć go wodą, a ubrania wyprać przed ponownym założeniem. Zdecydowanie zaleca się również stosowanie środka czyszczącego Bref w dobrze wietrzonym pomieszczeniu.

Formuła Bref z kwasem solnym świetnie sprawdza się w higienicznym czyszczeniu, ponieważ została specjalnie stworzona do działania w trudnych warunkach z wodą.

Formuła Bref z kwasem mrówkowym jest skuteczna przy usuwaniu kamienia i brudu. Formuła ta przede wszystkim zawiera technologię ochronną, wspomagającą zapobieganie tworzeniu się osadu z kamienia i brudu, a także zapewnia długo utrzymującą sie czystość toalety.

Obie formuły Bref z kwasem solnym  zabijają 99,9 % bakterii.

Jeżeli środek czyszczący do toalety używany jest zgodnie z instrukcją na opakowaniu, nie ma bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia. W przypadku kontaktu ze SKÓRĄ lub WŁOSAMI: Obmyj skórę wodą. Wypierz zabrudzone ubranie przed ponownym założeniem. W przypadku kontaktu z OCZAMI: Ostrożnie przemywaj wodą przez kilka minut. Jeżeli dojdzie do POŁKNIĘCIA: Wypłucz usta. NIE prowokuj wymiotów.

Kostki Bref WC pakowane są w karton i plastik, a każdy z tych materiałów pochodzi w 80% z recyklingu.
Butelki ze środkami czyszczącymi Bref WC wykonane są z poliolefinów, które, jeśli zostaną odpowiednio odebrane, mogą zostać ponownie przetworzone.