Skip to Content

Skuteczny środek do czyszczenia toalet zapewniający ciągłą świeżość

Każdy z nas pragnie świeżości i czystości w domu. Dotyczy to oczywiście wszystkich pomieszczeń, ale łazienki w szczególności. Czyszczenie toalety jest jednak jednym z bardziej nieprzyjemnych zadań domowych. Dlatego konsumenci szukają niezawodnego i wydajnego środka do czyszczenia toalet, który ułatwi wykonanie zadania. Produkty Bref bez trudu spełniają te wymagania. Skuteczna formuła czyszcząca i innowacyjne składniki przekonują użytkowników od ponad 50 lat. Dzięki Bref Twoja łazienka nie tylko pozostaje higienicznie czysta, ale także pachnąca.

Rewolucja na rynku: zawieszany środek do czyszczenia toalet

Już w 1968 roku marka Bref zrewolucjonizowała higienę w łazience dzięki zawieszkom do czyszczenia toalet. Dzięki nim detergent zapewniał higieniczną świeżość i czystość przy każdym spłukaniu przez wiele tygodni. To rozwiązanie stało się doskonałym uzupełnieniem konwencjonalnego żelu do czyszczenia toalet.

Zawieszki są nadal niezwykle popularne – nawet jeśli na przestrzeni lat wprowadzono pewne modyfikacje. Podstawowa zasada działania nie uległa jednak zmianie. Przez dziesięciolecia Henkel nieustannie pracował nad udoskonaleniem swojego wynalazku i dostosowaniem go do potrzeb konsumentów w zakresie higieny i czystości.

Nowoczesne środki do czyszczenia toalet charakteryzują się przede wszystkim:

  • Podwójną funkcją: z jednej strony trwale zwalczają kamień i brud. Z drugiej strony nadają  długotrwały, świeży zapach, który sprawia, że dodatkowy odświeżacz powietrza w łazience staje się zbędny.
  • Podczas gdy w przeszłości w łazienkach unosił się głównie lekki cytrusowy zapach, obecnie konsumenci mogą wybierać spośród wielu różnych zapachów.
  • Dzięki najnowszej innowacji od Bref, zawieszki do WC mogą nawet zmieniać zapach podczas stosowania w WC !

Skuteczny środek do czyszczenia toalet: żel czy zawieszka?

W celu zapewnienia długotrwałej czystości WC, niezbędna jest skuteczna formuła. Nie ma znaczenia, czy jest to płynny środek do czyszczenia toalet, czy produkt w formie zawieszek. Ważne jest, aby technologia czyszczenia była sprawdzona i skuteczna. W prawie wszystkich produktach Bref do czyszczenia toalet zastosowana formuła usuwa brud, zapobiega osadzaniu się kamienia oraz zabija bakterie i zarazki.

Bref Power Aktiv, Brilliant Gel, zawieszki DeLuxe z perfumowanymi perłami, czy żel Bref Excellence Color Aktiv+, wszystkie środki do czyszczenia toalet Bref zapewniają czystość i świeżość. To nasza obietnica!

Środek do czyszczenia toalet i odświeżacz powietrza w jednym produkcie

Prawie 20 lat temu Bref Power Aktiv był pierwszym środkiem do czyszczenia toalet na rynku, który – ku uciesze konsumentów – spełniał dwa zadania jednocześnie. Ta zawieszka do WC utrzymywała toaletę w czystości, a jednocześnie nadawała długotrwały, świeży zapach niczym odświeżacz powietrza. Było to możliwe dzięki rewolucyjnemu dwufunkcyjnemu systemowi.

Bref Power Aktiv jest nadal dostępny i to w aż pięciu wariantach zapachowych: cytrynowym, morskim, o zapachu sosny, lawendy, oraz kwiatów. To prosty sposób na utrzymanie WC w czystości, a jednocześnie zapewnienie pięknego zapachu, którego wybór zależy od twoich indywidualnych upodobań!

Postaw na silny środek do czyszczenia toalet i pozwól mu działać

Ułatw sobie nieprzyjemny obowiązek czyszczenia toalety dzięki produktom Bref. Wszystkie nasze środki czyszczące skutecznie usuwają kamień, brud i nieprzyjemne zapachy. Aby mogły w pełni rozwinąć swoją moc, ważne jest ich prawidłowe użycie. Jeżeli, na przykład, korzystasz z zawieszek, pamiętaj, aby umieścić je tak, by przepływał przez nie strumień wody podczas spłukiwania .

Więcej informacji na temat użytkowania i prawidłowego stosowania produktów Bref znajdziesz w sekcji często zadawanych pytań. Ponadto na naszym blogu odkryjesz wiele interesujących wskazówek i trików na temat czyszczenia toalety i łazienki!

Więcej porad na temat sprzątania

  • Spieszysz się? Nie czekaj! Już teraz dowiedz się, jak szybko wyczyścić toaletę

  • Zagraj w zielone i spraw, aby Twoja łazienka zapachniała wonią kwiatów

  • Przed Tobą poważne zadanie? Zajrzyj do naszego poradnika na temat czyszczenia silnie zabrudzonych toalet!